Nemoku.lt » Psichologija » VADYBINĖ PSICHOLOGIJA

Aprašymas

Vadybinė psichologija

Sėkminga kompanijos veikla yra apibūdinama kaip jos darbuotojų sugebėjimų bei motyvacijos sandauga. Kompanijos personalas, nežiūrint į jų užimamas pareigas, yra daug daugiau nei darbo jėga, tai yra kompanijos resursas ir kapitalas. Anksčiau, kai buvo perteklius darbo jėgos, vadovai galėjo rinktis darbuotojus pagal tai, kas jiems asmeniškai patinka juose, atleisti kada nori, dėl nerimtų priežasčių. Tačiau šiomis dienomis viskas yra labai stipriai pasikeiti, įmonių vadovai yra priversti suteikti geras darbo sąlygas, atlygius jei nori pritraukti gerus specialistus.
Darbuotojų motyvavimas turėtų būti vienas iš svarbiausių klausimų direktoriams, personalo vadovams, vadybininkams. Jei kyla klausimų kodėl darbuotojams stinga motyvacijos, turėtų išsiaiškinti su kiekvienu individualiai. Nuo administracijos personalo, darbo aplinkos, kolegų elgesio, atlygio santykio ir kitų veiksnių priklauso noras ir gebėjimas tinkamai atlikti pavestus darbus.
Motyvuoti galima piniginiu ir nepiniginiu būdu.. Kuris būdas geresnis - sunku pasakyti. Kiekvieno žmogaus požiūris į tą patį motyvą gali labai skirtis. Kas vienam atrodo labai skatinamai kitam gali neturėti jokios reikšmės.

Darbo tikslas:
Išanalizuoti darbuotojų skatinimo sistemą maitinimo įmonėje kurioje dirbau.

Darbo uždaviniai:
• Išanalizuoti darbuotojų skatinimo/ motyvavimo būdus maitinimo įmonėje.
• Išanalizuoti darbuotojų problemas.
• Išanalizuoti skatinimo priemonių taikymo principus ir jų efektyvumą.
Kai mokiausi profesinėje mokykloje, pagal pasirinktą virėjo profesiją reikėjo atlikti praktiką. Nieko ilgai negalvojusi pasirinkau maitinimo įstaigą pramogų centrą „Vikonda“. Šioje įmonėje vadovauja direktorė. Šiame darbe bandysiu išsiaiškinti pramogų centro „Vikonda“ darbuotojų skatinimo motyvavimo problemas.


Detalės

Nr.:971
Paskelbta:2010-05-07
Vardas:Airida
Kategorija:Psichologija
Tipas:Referatas
Miestas:Kėdainiai
Mokymo įstaiga:Kauno kolegija
Klasė/Kursas:2
Pristatymo metai:2010
Gautas įvertinimas:9/10
Apimtis:13
Failo tipas:doc (Microsoft Word)
Autoriaus vertinimas:9/10
Autoriaus komentaras:Savarankiškas darbas apie darbuotojų motyvaciją.
Lankytojų vertinimas: