Nemoku.lt » Vadyba » PRAKTIKOS ATASKAITA UAB “BLS VILNIUS”

Aprašymas

Praktikos ataskaita pateikiama remiantis duomenimis, surinktais iš UAB “BLS Vilnius”, pagrindinis dėmesys skiriamas skyriui BIZPAK, kuris teikia smulkių verslo siuntų pristatymo nuo durų iki durų paslaugą Lietuvoje ir kai kuriose užsienio šalyse. Šios paslaugos vartotojų poreikių tyrimas yra pagrindinis magistro darbo tikslas.

Šios ataskaitos tikslas - susisteminti jau turimus duomenis apie minimą bendrovę bei surinkti trūkstamus, kurie būtų naudingi magistro darbui.

Ataskaitoje BIZPAK paslauga lyginama su jų konkurentais, aiškinamasi ar yra galimybė nagrinėjamai paslaugai tapti smulkių verslo siuntų pristatymo rinkos lydere. Be to, analizuojamos dažniausiai pasitaikančios klaidos. Klaidų analizė išryškina ką reikia tobulinti, o tai savo ruožtu – priemonė klientų nusiskundimams sumažinti. Ataskaitoje nagrinėjamos ir plėtros perspektyvos.

Tam, kad parašyčiau ataskaitą visų pirma išanalizavau jau turimus duomenis apie nagrinėjamą paslaugą, o trūkstamus surinkau susirašinėdama elektroniniu paštu su padalinio darbuotojais.


Detalės

Nr.:951
Paskelbta:2010-04-14
Kategorija:Vadyba
Tipas:Analizė
Miestas:Vilnius
Mokymo įstaiga:VU
Klasė/Kursas:2
Pristatymo metai:2002
Gautas įvertinimas:9/10
Apimtis:12
Failo tipas:doc (Microsoft Word)
Autoriaus komentaras:SMULKIŲ VERSLO SIUNTŲ RINKOS ANALIZĖ LIETUVOJE
UAB BLS VILNIUS KŪRIMOSI PRIELAIDOS, APIBŪDINIMAS, TEIKIAMOS PASLAUGOS
BIZPAK PADALINIO VEIKLOS ANALIZĖ
PASLAUGOS PROCEDŪRŲ APRAŠYMAS
PLĖTROS PERSPEKTYVOS
IŠVADOS

VILNIAUS UNIVERSITETAS
EKONOMIKOS FAKULTETAS
KOKYBĖS VADYBOS KATEDRA
Lankytojų vertinimas: