Nemoku.lt » Informatika » objectory oom

Aprašymas

Turinys:

Įvadas
OOM Objectory istorija
Objectory kūrimo procesas
Reikalavimų fazė
Analizavimo fazė ir projektavimo fazė
Diegimo fazė
Testavimas
Objectory privalumai ir trūkumai
Objectory kūrimo proceso pavyzdžiai
Panaudos atvejų pavyzdys „Darbuotojų mokymai“
Naudojami panaudos atvejų Use Case diagramos elementai
Reikalavimų nustatymas
Išvados
Informacijos šaltiniai

Įvadas:

Šiame darbe bus pristatomas vienas iš objektiškai orientuotų metodų (OOM) Objectory.
Pagrindiniai darbo tikslai yra:
• Pateikti OOM atsiradimo istoriją;
• Pateikti Objectory naudojimo paskirtį
• Išanalizuoti metodo kūrimo principus
• Išskirti metodo privalumus ir trūkumus
• Pateikti kūrimo metodo diagramų pavyzdžius remiantis Vorele šablonu.

OOM Objectory istorija

Objectory metodas buvo sukurtas 1987 metais, tačiau jo kūrimas prasidėjo dar anksčiau. Nuo 1967 metų buvo stengiamasi sukurti naują sistemą, tai buvo daroma Ericsson kompanijoje, Švedijoje.
Modeliavimo kalba SDL galima sakyti davė pradžią naujam objektiniam projektavimui, ši kalba buvo pirmasis sukurtas modeliavimo standartas.
Po kelių metų, nuo kilusios idėjos naujam projektavimo metodui, buvo imtasi ieškoti naujų technologijų, kurios leistų sukurti labiau struktūrizuotų programų ir žinoma būtų objektiškai orientuotos.
Kai jau buvo sukurtas naujasis Objectory metodas, jis atskleidė, parodė pagrindinius apibendrinimus Erocsson kompanijos. Kompanija taip pat apjungė technologijas iš Esybių – Ryšių (ER) modeliavimo. Sujungus šiuos procesus buvo gautas procesas, objektiškai orientuotas, kuris jau po kelių metų buvo naudojamas programų kūrime.
Nuo 1995 m Objectory buvo tobulinamas. Prie šių darbų prisidėjo Grady Booch, Jim Rumbaugh, Philippe Kruchten, and Walker Royce. Prie tobulinimo taip pat prisidėjo ir kompanija „Rational“.
Kalbant apie jo įsikūrimo idėją, ji kilo Ivar Jacobson‘ui, kuris buvo „Objektory Systems“ įkūrėjas. Šios kompanijos veikla prasidėjo kartu su metodo sukūrimu, 1987 metais.
Pats metodo idėjos savininkas, Ivar Hjalmar Jacobson yra švedas taip pat yra Švedijos kompiuterijos sistemų inžinerijos mokslininkas.
1997 metais Objectory susijungė su UML(vieninga modeliavimo kalba) ir tapo Unified Process, Racional Unified Process – tai Unified Process produktas, pristatytas kompanijos Racional Software.Detalės

Nr.:1202
Paskelbta:2012-05-29
Kategorija:Informatika
Tipas:Analizė
Apimtis:12
Failo tipas:docx (Microsoft Word)
Lankytojų vertinimas: