Nemoku.lt » Kita » Gamybinės praktikos ataskaita

Aprašymas

Turinys:

1.Įvadas
2.Įmonės struktūra ir valdymas
3.Įmonės remonto dirbtuvių (TP punkto) planas su įrengimų išdėstymų
4.Remonto dirbtuvėse (TP punkte) esančių įrengimų sąrašas
5.Įmonėje atliekami remonto ir TP darbai
6.Įmonės žmonių darbo sauga, priešgaisrinė apsauga ir gamtosauga
7.Automobilio variklio diagnostika ir remontas
8.Automobilio transmisijos diagnostika ir remontas
9.Automobilio važiuoklės diagnostika ir remontas
10.Automobilio valdymo įrenginių diagnostika ir remontas
11.Automobilio elektros įrengimų diagnostika ir remontas
12.Automobilio kasdieninė priežiūra
13.Išvados ir pasiūlymai

Įvadas.

Gamybine praktika atlikau Ukmergėje Deltuvos g. 22 UAB ‚TAVO SERVISAS‘ įmonėje. Praktika atlikinėjau nuo kovo 7 dienos iki birželio 17 dienos.
Šiuolaikiniai automobiliai yra aukšto techninio lygio ir puikios kokybės, tenkinančios net gana įnoringus vairuotojus. Kita vertus, tobulumui rybų nėra. Eksploatacijos metu kinta automobilių sistemų, prietaisų, įrenginių, mazgų techninė būklė, taigi neišvengiamai reikalinga jų techninė priežiūra, remontas.
Lietuvai tapus nepriklausoma valstybe, sparčiais tempais keitėsi automobilių parkas – strūkturinių, kiekybiniu ir kokybiniu požiūriu. Kuklių techninių galimybių, mažai patikimi ir greitai senstantys rusų gamybos lengvieji automobiliai sėkmingai ir greitai sugrįžo į Rusiją ir kitas NVS šalis, o į jų vietą pradėjo plūsti geresnės kokybės kiek naujesni, o dalis – ir visai naujų automobilių iš Vakarų Europos ir Azijos šalių. Neekonomiškus ir nepatikimus sovietmečio krovininius automobilius ir autobusus baigia pakeisti Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių transporto priemonės. Šių dienų vakarietiški automobiliai patikimesni, ekonomiškesni, ekologiškesni, o naujos kartos – labai sudėtingi. Daug kainuoja ir komplikuota jų priežiūra, nes reikalinga sudėtinga ir brangi elektroninė programinė diagnostikos aparatūra, įranga, įrankiai. Pasikeitė priežiūros, remonto samprata ir esmė. Ankstesnės technologijos nebetinkamos šių laikų automobilių priežiūrai ir remontui.
Norint suremontuoti automobili, labai didele reikšmę turi tinkamai ir kruopščiai planuojami remonto darbai. Tinkamai suplanavus darbų eigą, metų bėgyje galima užsiplanuoti dalių, remonto medžiagų, net darbininkų skaičių. Dirbtuvių apkrovima, bei valdyma reikia planuoti taip, kad jos kiekviena diena, visus metus butu apkrautos vienodų darbų skaičiumi. Jaigu laiku atliekami tech. aptarnavime numatyti darbai, reguliavimo, tvirtinimo, valdymo, plovimo darbai, tai susidaro pačios palankiausios salygos, visai automobilio sistemos mechanizmams dirbti.
Eksplotavimo salygų kategorijos, didžiausias techninio aptarnavimo periodiškumas priimtas lengviesiams automobiliams, ir autobusams. Vidutinis sunkvežimias ir mažiausias savivarčiams automobiliams. Techninis aptarnavimas atliekamas pagal plana, grafika, kuris sudaromas visoms transporto priemonėms, ar poriekaboms.


Detalės

Nr.:1121
Paskelbta:2011-06-16
Vardas:Žygimantas
Kategorija:Kita
Tipas:Diplominis
Miestas:Ukmergė
Mokymo įstaiga:Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Klasė/Kursas:2
Pristatymo metai:2011
Apimtis:21
Failo tipas:doc (Microsoft Word)
Lankytojų vertinimas: